Kedim Saçımı Yiyor

IremYildrm

Arkadaşlar 1.5 2 aylık kedim uyurken başıma çıkıyor saçımla oynuyor genelde rahatsız olmuyorum ama yemesi sıkıntı nasıl uzaklaştırabilirim bu yüzden hiç uyuyamıyorum yardımcı olursanız sevinirim :))

14 CEVAP

ZehraBulutt

Aman yemesin sakın saçlarınızı bu arada. Bakın size iğrenç ve ibretlik bir olay anlatayım. Benim bu kedim de saçlarımı yemiş sonra kaka yaparken kakası o saçlara dolanmış kıçında kalmış, bizimki de çok korktu böyle olunca kıçında bokla kaçmaya başladı ben de peşinden tabi, güç bela tutup çektik kakayı, ama koşarken her yere saçıldı kakalar bi de balkona kaçmıştı hiçbir komşunun görmemiş olmasını diliyorum bu manzarayı sdffghkş

IremYildrm

Ya başka kedi getirebilme ihtimali 0 normalde terasta uyuyor havalar sıcak oldugu için ama bazen dayanamıyorum yanımda uyutmak istiyorum da rahat bırakmıyor sabahlıyorum resmen ne ya ????

IremYildrm

Ahhahahahahaha 4 ay önce kaybettiğim kedimde yaşadım bu olayı neyseki annem yoktu resmen kıl aşagı sarkmıştı onu alırken nasıl bagırdı ya içim gitmişti halılar hep kaka olmuştur mdksmsmdmsmemd

iidyl

zehra allah canını almasın gece gece boşluğuma geldi haykırarak okudum ibretlik hikayeyi WLRLDJWÖTPDŞWÖTLXWKTKSOWMFM

sforselin

Benimki de başlarda çok yapıyordu. Şu an neredeyse hiç yapmıyor. Zamanla bırakır herhalde, yani umarım. Saçımın boyası aktı. Boyayamıyorum saçımı yemeye çalışır diye dlsksk

Aysenmstura

Zehra aynısı benim başıma geldi geçenlerde :D
Tuvaletten çıktı poposunda kaka duruyor bir tane saç teline asılı şekilde. Tuttum çektim bir baktım kıvır kıvır saç teli benim saçımı yutmuş :D Ödüm patlamıştı daha var mı acaba içerde diye :D

Hafsa7

Benim kedimde yapıyordu küçükken ve tuvaletini yaparken hep sıkıntı oluyordu oynamayı seviyorlar özellikle küçükken saçlarınızı toplayıp uyuyun bir süre yada yemeye başlayınca yüksek sesle hayır diyin bir iki defa söyleyince yapmamaya başlar şimdi saçlarımın üstünde uyuyor alıştı yemiyor artık deneyebilirsiniz

IremYildrm

İnşallah vazgeçer teşekkür ederim

IremYildrm

Evet tabi koruma var heryer camlı terasın

Ayselgns

İrem benim kedim yavru iken yapıyordu :) hala videoları durur. Özellikle fön çektirdiğimde ;) Yemeye çalışıyor.. olta ipleri gibi sanıyorlar onları da yakalamaya çalışıyorlarya biz oynatırken ;) Ama hep beraber uyuruz o durumda herhangi bir şey yapmıyor. Poposunu boynuma yapıştırdığı için ;) saçlarımı görmüyor zaten;)

ZehraBulutt

Benim saç yolan kedim 2 yaşında bu arada, uzun zamandır yapmıyordu ama küçük kısırlaştırıldıktan sonraki günlerde fazla oynayamadığı için bana sardı gene, o zamandan beri her gece yapıyor, bir süre sonra bırakır herhalde.

ZehraBulutt

Off benim kedim de saçımı yoluyor ya ühühhü, ve bunu hep ben koltukta uyuklarken yapıyor, kalk yerine yat diyor herhalde. Kızıyorum 2 dk arkasını dönüp oturuyor sonra gene beni kesmeye başlıyor saldırmak için, çok komik ve sinir bozucu aynı zamanda :)

Çok rahatsız ederse kapatın kapınızı yapacak bir şey yok, ama en iyisi yanına arkadaş getirin o zaman sizi rahat bırakır büyük ölçüde, hem küçükken kolay alışır başka kediye.

ZehraBulutt

Terasta koruma var di mi kedi için.

IremYildrm

Büyüdükçe o huyu geçiyor mu peki