Kedim Gün Boyu Tuvalete Gitmedi

kedisever6155

Kedim sabahtan beri tuvalete gitmedi saat 23 şuan ve bu günlerde bütün gün uyuyor neredeyse hava çok sıcak olduğu için mi acaba ?

5 CEVAP

Ozge00

Yogurt verebilirsiniz. Hem sivi almis olur hem kabizliga iyi geliyor

Gelyahron

Su içiyor mu? Baktınız mı

yusufsaygin2

Havaların sıcaklamasıyla beraber iştahları azalıyor, uyku saatleri yükseliyor. Tuvaletini gözlemlemeye devam edin..

Bu sıcak havalarda suyunu gün içinde bir çok kez yenileyin taze suyu seviyorlar

yusufsaygin2

Havaların sıcaklamasıyla beraber iştahları azalıyor, uyku saatleri yükseliyor. Tuvaletini gözlemlemeye devam edin..