Sıcak Hava Ve Kedilerde İshal

Hafsa7

Arkadaşlar 6 aylik kedim var herhangi bir yem değişikliği felan yapmadım ama ishal olmuş sebebi ne olabilir sıcak havadan dolayı olabilir mi suyuna buz koyuyorum arada nemli bezle siliyorum ama neden olmuş olabilir

5 CEVAP

1453Fatih

Stresli olabilir mamasının tarihi geçmiş veya bozulmuş olabilir benim bildiğim ishal olduktan sonra 12 saat mama vermemek eğer geçmezse veterinere götürün

Gelyahron

Birçok nedeni olabilir. Elektrolit dengesi bozulmuş olabilir keyfi nasıl?

Ozge00

Tavuk gogsu haslayip verin. Iyi geliyor. Benimki gecen ishal gibi olmustu veterinee sicaktan olabilir dedi ama megerse karinca yedigi icin olmus. Siz gormeden bir seyler de yemis olabilir. Devam ederse veterinere goturun.

Hafsa7

Sinek kovar gibi eve sinek girsin yeterki yemeden bırakmıyor hayvanları agzindanda alamıyoruz evet malesef sinek kelebek yiyor dün tavuk gogsu haşlayıp verdim ben acaba o mu yaptı dedim ama değil heralde mamasi nd yeni almıştım yedirebilecegim bir şey varmi

Ozge00

Yeni mamaya gectiyseniz ondan olabilir.