Kedim Eskisi Kadar Sevdirmek Ve Oyun Oynamak İstemiyor?

Suraemir

Arkadaşlar arasıra geliyor sevdiriyor 50 günlük bebeğim var bebekten korkuyor evet ama hergün ilgilenmeye çalışıyorum oyuncakları var hergün elimden geldiğince tarayıp malt yalatıyorum bebek kucağımdayken önüme yatıyor seveyim diye zor zar eğilip seviyorum darılmasın diye ama ben sevmek istediğimde istemiyor oyun oynamıyor öyle çok oyuncaklardan sıkıldı olsa gerek evde alternatif değişik şeyler yapayım diyorum bir iki ilgilenip bırakıyor ve bebekten beri çok tüy döküyor stresten sanırım önerisi olan var mı? Sabahları yanıma gelirdi bazen geliyor ama eskisi kadar değil kucağa hiç gelmiyor tırnak atıyor çok sevince

7 CEVAP

Ozge00

Bebekten kaynakli da olabilir, sicaktan kaynakli da. Yazin cok temas kurmaktan hoslanmiyorlar. Kisin ustunuzden ayrilmayan kedi yazin sizden uzaklasir. Mevsimsel tuy de dokuyordur simdi. Elinizden geldigince sevin ilgi gosterin

Suraemir

Çektikçe tüy geliyor resmen bu kadarda aşırı değildi ya sanki her gün tarıyorum ama ne çare stresten falan sanırım ne zaman alışır bebeğe de bilmiyorum

Ozge00

Benimki de suan oyle. Hem sicaktan cok uyuyup, az hareket edebiliyorlar. Tabi az da yiyorlar.

Ozge00

Veterinere sorup bir seyler alabilirsiniz. Vitaminler vs var. Azaltir tuy dokmeyi. Vetoskin bu konuda iyi.

Suraemir

Evet öyle sanırım sabah akşam kaka yapan kedi günde tek yapıyor idrarı iyi su içiyor 4 defa falan yapıyor sizin ki nasıl?

Ozge00

Kakasi sert mi? Yogurt verebilirsiniz. Kabizlik falan varsa iyi gelir. 1 normal geldi bana. Benimki de sabah aksam 2 kere yapiyordu. Bazen 1 bazen 2 yapiyor suan. Mamayi az yeme durumu var sicaktan ondan kaynakli diye dusunuyorum.

Catfhs

Tüy dökme mevsimsel sanırım benim kızım da öyle bu aralar