Hangi Mama En İyisi?

milodelisi

Merhaba,
Sokaktaki yavru kedilerimiz için uygun fiyata kuru mama arıyoruz. 1,5 aylıklar 2 gun once anneleri bir araba tarafından ezildi. Hangisini tavsiye edersiniz?

2 CEVAP

Nayeli

veterinerlerde açık mama var kg ile satılıyor. ona bir bakın derim.
market mamaları çok yetersiz...ama derseniz çok pahalı ...migrosta kapmanya var...50 % indiirmli wiskhas ona bakın derim

ozgesahinn

Eğer güvendiğiniz bir yerse açık alabilirsiniz tarihi geçmiş mama satmasınlar ayrıca wiskhas mama konusunda kesinlikle almamanızı öneriyorum yarardan çok zararı var.