Sarılık Geçirmiş Olan Birisi Tedavi Sureci Hakkında İsleyis Hakkında Bilgi Verebilir Mi?

Kedimde Sarılık varmış istahsizligi vardi ama renk değişimi bu hafta olmaya başladı tedaviye başladık her gün serum veriyorlar ama cok endiseleniyorum onun icin sadece su iciyor a/d mamasini da siringayla veriyoruz. Eger bu surecten gectiyseniz az da olsa bilgi almak isterim cok tesekkurler herkese

5 CEVAP

Nidanur76

Çok yoğun bi tedavisi var.Günde üç öğün serum verildiğini biliyorum.Kısa sürede iyileşti çok şükür.

Pnryrktn

Merhaba
Benimde kedim sarılık oldu.. çok merak ediyorum. Tedeviniz nasıl geçti, ne durumdasınız, ben ne yapmalıyım?

Nidanur76

Merhaba çok geçmiş olsun.İki kedim de sarılık oldu.Bi tanesini yanlış tedaviden kaybettim.Daha doğrusu tedavisi doğru yapmadılar.Bu işten anlayan bi veteriner olması gerekiyor.Beslenmesini ihmal etmeyin.

Kendi istegiyle uzun zaman sonra ilk defa peynir ve salam yedi hiç yemezdi oyle seyler evet zararli ama yedigi icin mutlu oldum