Kot Bayoun Kullananlar Yardımcı Olabilir Mi

Catfhs

2ml diyor prospektüste her 3 öğünde veriyoruz değil mi 2ml? Şırınga ile almadı maalesef korktu .vet. sordum mamaya karışınca etkisi gitmeyeceğini söyledi. Siz nasıl kullaniyor sunuz? Ben mamalarına 6-7 damla sıkıp verdim

3 CEVAP

Gelyahron

Sabah ve akşam olmak üzere iki hap verdik günde, yaş mamaya karıştırıp veriyorduk. Hemen etki etmiyor ama sabredip beklemeniz lazım

Catfhs

Bizdeki sıvı versiyonu damlattım mamalarına. İlk 3 gün günde 3 kez ..2.gundeyiz bugün umarım duzelir

Gelyahron

Sıvı olanını bilmiyorum ama hap olanı bitkisel içerikli olduğu için iki ay boyunca kullanmıştık. İnşallah ilk günkü sıhhatine kavuşur