Vitamin

Tgcdgtkn

Merhabalar bir sokak kedim var kendisi fip tek tedavisi var oda cok pahali aminosal bagisiklik sistemi icin ise yarar mi? Immun44 ile karsilastirildiginda ne dersiniz? Ayrica tedavimiz cok pahali destek olmak isterseniz mesaj atabilirsiniz????????

1 CEVAP

Gelyahron

Fip'in kesin bir tedavisi yok? Maliyetli dediğiniz tedavi interferon tedavisi mi? Bağışıklık için bağırsaklarda faydalı bakteriler olmasi gerekiyor. Bunun içinde probiyotik gıdalar tüketmesi gerekiyor