Lütfen Yardım Edin Kedim Çok Hasta

Angelsb2

Benim 1 buçuk yaşında erkek bir kedim var ve üç gün önce hapşuruyordu sadece üşüttüğünü düşündüm 2 gün öncede hızlı hızlı nefes alıyordu sürekli uyuyordu halsizdi yemek yemiyordu sürekli kusuyordu bizde veterinere götürdük 2 iğne vuruldu mide ve bulantı için birde iç parazit oldu ateşine baktılar yoktu sonra eve geldik dahada halsizdi sürekli uyuyordu yavaş yürüyordu sürekli kusuyordu yemek yemiyordu dünde aynıydı bizde önüne çiğ tavuk göğüs koyduk (çok sever görünce üstüne atlardı) yüzüne bile bakmadı ot kusmaya iyi gelir diye ot verdik (normalde çok sever) yüzüne bakmadı sonra bugünde aynı ve son iki gündür kendini sürekli ıslatıyor su kabının içine kafasını sokuyor patilerini ıslatıyor ve şuan ıslak bir şekilde uyuyor veterinere götüreceğiz açılınca ama çok korkuyorum o benim herşeyim oldu 2aylıkken bize gelmişti o benim herşeyim onsuz yapamam o benim sol yanım ve sorununun ne olduğunu bilmiyorum ölecek diyeok korkuyorum bilen varsa yardım edebilir mi?

16 CEVAP

Angelsb2

iki iğne vurdular bir bulantı iğnesi birde mide iğnesi birde biz iç parazit istedik onu vurdular ve ilk defa veterinere gitti ev kedisiydi annesi diye aşı vurdurmamıştık bir iç parazit yaptık çok önceden üç iğneyi kaldıramamış olabilir belki çünkü iğnesi olduktan sonra daha da halsizleşmişti ölürken nefes almakta zorlanıyordu dili simsiyah olmuştu kusmaya çalışıyordu fakat midesinde hiç birşey yoktu ben ve ablam kedinin yanındaydık annem de dışardaydı annem gelince onu gördükten sonra kendini bıraktı :'(