Lütfen Yardım Edin Kedim Çok Hasta

Angelsb2

Benim 1 buçuk yaşında erkek bir kedim var ve üç gün önce hapşuruyordu sadece üşüttüğünü düşündüm 2 gün öncede hızlı hızlı nefes alıyordu sürekli uyuyordu halsizdi yemek yemiyordu sürekli kusuyordu bizde veterinere götürdük 2 iğne vuruldu mide ve bulantı için birde iç parazit oldu ateşine baktılar yoktu sonra eve geldik dahada halsizdi sürekli uyuyordu yavaş yürüyordu sürekli kusuyordu yemek yemiyordu dünde aynıydı bizde önüne çiğ tavuk göğüs koyduk (çok sever görünce üstüne atlardı) yüzüne bile bakmadı ot kusmaya iyi gelir diye ot verdik (normalde çok sever) yüzüne bakmadı sonra bugünde aynı ve son iki gündür kendini sürekli ıslatıyor su kabının içine kafasını sokuyor patilerini ıslatıyor ve şuan ıslak bir şekilde uyuyor veterinere götüreceğiz açılınca ama çok korkuyorum o benim herşeyim oldu 2aylıkken bize gelmişti o benim herşeyim onsuz yapamam o benim sol yanım ve sorununun ne olduğunu bilmiyorum ölecek diyeok korkuyorum bilen varsa yardım edebilir mi?

16 CEVAP

Fulyad

Başın sağ olsun bahsettiğiniz şey gençlik hastalığı 1 hafta süründürüyor canlıyı kurtuluşu olmuyor maalesef :( ilk belirtilerde götürmek daha iyi

Beyza4126

Kötü düşünme dediğin gibi veterinerin açılmasını bekle ya da acil durumlar için numarası vardır arayabilirsin. Eminim halledilmeyecek bir şey değildir. Dualarım sizinle.

Angelsb2

Kedim yarım saat önce maalesef rahmetli oldu onu çok özleyeceğim❤️????

poughkeepsie

Sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama iyileşeceğine gönülden inanıyorum bol bol dua edicem umarım hemen düzelir içinizi ferah tutun kötü düşünmeyin ve lütfen buraya da yazın iyileşince❤️

Gelyahron

Kan tahlili yaptırın kesin tanı konulabilmesi için. İdrar durumu nasıl? Renk ? Koku?

Gelyahron

Başınız sağolsun çok üzüldüm ..

dmlszn

başınız sağ oolsun

tuanaerol5755

1 değil birsürü veterinere danışın en iyi veterinerleri bulun götürün o sizin herşeyiniz parayı falza vermekten korkmayacağınızı biliyorum en iyi veterinerleri bulun online veterinerlere sorun ve inanın sadece inanın yanına gidip başını sevip okşayın ve ona iyi olacağını söyleyin pitilerini sevin onlarında duyguları vardır belki dediklerimizi anlamıyorlar ama hissediyorlar❤

tuanaerol5755

Bir saniye rahmetlimi oldu nasıl? Hastalık tam olarak neymiş bir bilginiz varmı

Angelsb2

tuanaerol5755 zehirlenme diye düşünüyoruz fakat kan tahlili için birazdan veterinere götüreceğiz gözüöün önünde gitti o yüzden şuam iyi değilim kan tahlili olduktan sonra cevap vereceğim mamasını yedikten sonra kusmaya başladı mamadan sonra bişey yemedi veterinerde kan tahlili falan yapmadı üşütmüştür diye gönderdiler mutlaka sürekli kusuyorsa halsizliği varsa yemek yemiyorsa veterinere götürün fazla beklemeyin ama ısrarla kan tahlili yaptırın sonra çok geç oluyor...

Anonymus552223

Basiniz sagolsun cok gençmis daha ölum sebebi neydi ki acaba?

tuanaerol5755

Ya çok üzüldüm inşallah iyi olursunuz❤

Angelsb2

Zehirlenme diye düşünüyoruz bizim klozetin musluğundan damlayan suları içiyordu paslı paslı pas zehirlemiş olabilir bir veterinerle konuştuk köpük köpük kusuyorsa zehirlenmiş olabilir bulaşıcı birşey yoktur dedi ben o ölmeden 2 3 saat önce unuttum ve ağzından öptümde şimdi bahçemize gömüceğiz daha doğrusu ailmn gömücek ben daha fazla dayanamıyorum görmeye zaten gözümün önünde elim üzerindeyken can verdi :/ şuan o kadar çok ağır geldiki onun ölmesi ben yani çok zor onsuz yapamıyorum :(

Anonymus552223

Pasli sudan degildir. Veterinerin uyguladigi ilac neydi

tuanaerol5755

Gençlik hastalığına nasıl engel olunuyor bilginiz varmı?