Evet Arkadaşlarr Hepinize Merabaağ

tuanaerol5755

Kedimin ısırmasıyla ilgili bir ton soru sormuştum size dün geçe yatağıma gelip kolumu parçaladı bende o anki sinirle bir tane vurdum (bunun için çok üzgünüm) ama o pek takmıyor kafasına habire ısırıyor bide azıcık yapsa bildiğiniz parçaladı

25 CEVAP

tuanaerol5755

Arkadaşlar gece gece uyurken görmedim bile zaten yeni sahiplendim alışık değilim bi kedinin gelip beni ısırmasına yüzüm onun tersine dönüktü elimle ani hereket yapınca vurmuş oldum o benim canımın içi zaten sabahtan beri ağlıyorum vurdum diye bunların olacağınıda biliyordum ilk tecrübem. Odamın kapısı kapalıydı nasılsa açmış o yüzden anlayamadım onun benim meleğim olduğunu.

dilaraxx

ısırmaya başladığında katı bir ses tonuyla hayır deyin ve ilgiyi kesin birkaç dakika ,elini veya ayağınızı ısırdığı zaman yavaşça çekin hızlı çekerseniz oyun yaptığınızı düşünür devam ettirir,bunu yaptığınızda ısırmayı bırakıyorsa ödüllendirin ve bunun doğru birşey olduğunu kavrar zamanla oturur bu alışkanlığı ısırmayı bırakır diye düşünüyorum.
***ben sadece ısırdığı için vurduğunuzu zannettim ,farketmeden yapılmış birşeye zaten söyleyecek birşeyim yok,kusura bakmayın .

arest1234

vurmayin hanfendi vurmayin iciniz cız etmiyormu

dilaraxx

Söylediklerinizde haklsınız da karanlıkta görmeden yaptığını söylüyor doğruysa eğer

Nurls

Ne demek alışık değilim diye oldu ? Küçücük bir can o. Yavru olduğu için yaptığını biliyorsunuz. Bende kedimi sahipleneli 1 hafta oldu. 2 aylık ve elimi gördükçe ısırıyor. Oyuna çeviriyoruz bu durumu. O elimi ısırırken karnını okşuyorum. Sonra da öpüyorum. Duruyor , sevmeye başlıyorum. Gece kafama atlıyor , boğazıma oturuyor , Ayağımı ısırıyor , bir anda yatağıma atlıyor.. Alışık olmadığım için bir kere vurmuş değilim bu tür durumlarda. Yatağıma atlarken , yatağımdan inerken uyanıyorum aman bir şey olur tırnağı takılır düşer diye. Çok zor olmamalı ya...

dilaraxx

Bizden niye özür diliyorsunuz ki, sadece daha dikkatli olsanız yeter :)

tuanaerol5755

Kapım kapalıydı ve ben uyuyordum elimi hareket ettirince vurmuş gibi oldum.
Normalde annemle kalıyor kapım kitli oluyor nasılsa açılmış bende anlamadım.
Gerçekten çok üzgünüm 2 gündür ağlıyorum sonuçta o bir can kenidni savunamayan o yüzden öyle yapmamam gerekirdi anlamam gerekirdi ama anlayamadım. Çok pişmanım çok üzgünüm niye üstüme bu kadar çok gelindi evet çok kötü ama açıkladım iki gündür gelen mesajları görseniz arkam dönüktü elimle ani hereket yapınca vurmuş oldum. Bilerek olmadı yani elimi salladım ve ona geldi. Ama bu kadar hayvansever kişilerle aynı ülkede yaşamak nasip olmuş. Buna şükr ederim.

tuanaerol5755

Arkadaşlar vurdum diye yazmısım bende diyorum niye vurdum diye üstume geliniyor vurmadim ki.

Gece elimi sallayinca ona degdi özur dilerim soruda yanlislik var bugünde aşiya götüreceğim selamı var herkese melğin

tuanaerol5755

Çok teşekkürler tek anlayan sizsiniz

tuanaerol5755

Ben annem kediyi ısırdığı için dışarı salmak istedi o yüzden bu davranışını değiştirmeye çalışıyorum