Kedimin Bacağı

Gokgokgok

Gece kedimi sevdim bacak tarafını sonra canı yanıyormuş gibi ses çıkardı sonra ayağı kalktı arka sağ ayağı topallıyor nasıl oldu hiç bir fikrim yok sabah daha iyiydi ayağı sanki çıkmış gibi gözüküyor :’( nasıl olmuş olabilir daha önce başına gelenler varsa nasıl olduğunu belirtirseniz çok sevinirim. evde tehlikeli bir yer yok :’’(
Bide iki kedim var ayırayım dimi ikisini ben oynamak isterse diye ayırdım, taşıma çantasına koydum

8 CEVAP

Gokgokgok

Başka veterinere de gitmek istemiyorum veterinerimiz 5:30 da çağırdı

Gelyahron

Yürümesi nasıl peki sendeliyor mu?

Gokgokgok

Evet topallayarak yürüyor

Gelyahron

Bence vakit kaybetmeden veterinere götürün çıkmış olabilir

Gelyahron

Her ihtimale karşı mümkün olduğunca hareket ettirmemeye çalışın çok geçmiş olsun inşallah iyileşir yavrucuk

Gokgokgok

Sağolun inşallah

sekerfare21

Dusme incinme yoksa bu cok tehlikeli bir sey. Adini unuttum ama bir hastalik kaynakli ve olumcul olabiliyor. Kediniz ayagina basamiyorsa ozellikle bu yaslarda hemen veterinere goturmek lazim.

Gokgokgok

2 saat sonra veterinere gidicem kedimde iştahsızlık fln yok gayet yiyor hatta baya kilo aldı yani hastalık olabilecğini düşünmüyorum umarım yoktur