Hasta Yavru Ne İle Beslenir

blackwomen

Yavru kedi buldum annesi yok gözleri kapanmış gözlerine ılık çay vr terramycin ile pansuman yaptım ne ile besleyebilirim su ile sütü karıştırıp şırınga ile biraz verdim ama zararı olur diye korkuyorum süt tozu nasıl olur

20 CEVAP

blackwomen

Birde dünden beri sadece küçük tuvaletini yaptı pamukla masaj yapmalımıyım

arest1234

bir gun iyi olacak ve sizin vazgecilmemeniz olacaktir..size bunlerce tesekkur eder..

blackwomen

Ben teşekkür ederim yardımlarınız için bşrazdan veterinere gidiyoruz

blackwomen

O zaman biberon alalım çok teşekkürler

blackwomen

Veterinerden geldik vitamin iğnesi ve aşı vurdu birde antibiyotik verdi konserve yaş mamanın suyuyla besliyoruz yemek yemeye başladı artık ağzını açıyor :)) ama biraz halsizleşti iğneden sonra normal mi acaba