Hasta Yavru Ne İle Beslenir

blackwomen

Yavru kedi buldum annesi yok gözleri kapanmış gözlerine ılık çay vr terramycin ile pansuman yaptım ne ile besleyebilirim su ile sütü karıştırıp şırınga ile biraz verdim ama zararı olur diye korkuyorum süt tozu nasıl olur

20 CEVAP

Anonymus552223

Tuvaletini yaptirmayi biliyorsunuz degil mi? Bu arada duttozu degil suttozu yazacaktim yanlis olmus

Ozge00

Annesinin olmadigina emin misiniz? Bazen birkac saat gelmiyorlar

Anonymus552223

Cok kucukse kedi duttozu verin, degilse yas mama falan da yoyebilir gecmis olsun

arest1234

Allah razi olsun sizden umarim sonuna kadar bakarsiniz cok sevabi var. inanin Allah goruyor.

sforselin

Biberonla daha rahat edebilirsiniz belki. Alışana kadar zor oluyor ama daha güvenli şırıngadan. Süt tozu da bence kedinin gelişimine fazlasıyla katkı sağlıyor. 3 aylık kedime bile azar azar veriyorum şu an.

arest1234

evet islak bir pamukla yapabilirsiniz..karninida ovalayarak..

arest1234

ben uc yavruyu iki aylik yaptim benim sansin anneleri olmalari.. yaninda..

arest1234

ayrica duyarli bir kadin olmanizdan dolayi size saygi ve selamlar..anbesi olsaydi yavrunun iji uc saate buldugunuz yere gelirdi demekki yok terketmis yada basina bisey gelmis olabilir..bazrn anneler hasta yavruyu terkeder..

Anonymus552223

Nasil oldu kedicik?

blackwomen

Daha çok küçük şırıngayı bile ağzına zor soktuk fazla içmiyo????

teşekkürler

blackwomen

Evet eminim bütün gece bağırdı zaten annesi gelirse görürüm

blackwomen

Tuvaletini kendisi yapabiliyor yanına pet şişeyle sıcak su koydum onu emmeye çalışıyor sanırım annesini arıyor şırungayla verdiğim mamayı çok zor yediriyoruz ağzını açmıyor bugün veterinere gideceğiz burnu tıkalı gidene kadar rahatlaması için burnuna nr yapabilirim nefes almakta çok zorlanıyor????

blackwomen

Teşekkür ederim umarım iyi olur...

arest1234

artik ona siz sahip cikarsiniz insallah.veteriner kontrolu yaptirabilirsiniz faydasida olucaktir.

arest1234

ben inanin cok sevindim..yaptiginiz bu vicdani merhamete..xunki kendimden bilirim.. benim uc yavrunun annesi sokakta caresiz bir kiyida. mirildaniyordu subatin sogugunda kucakladim eve goturmustum mayistada dogum yapti iste anneleri bana hep tesekur ederim dizime yaslanarak..