Kedimin Gözüne Küçük Kum Kaçmış

Drawhel

Daha yeni kedimin gözüne kumu kaçmış çok küçük ama durmuyor cikaramiyorum, kendisi gözünü kapatıp açabiliyor ama nasıl cikarabilirim tutamiyorum bir türlü

5 CEVAP

Yagizsolakk

Kristalin veya dr. Animal diye bi solüsyon var temizleme suyu yoksa al varsa da onu bir pamuga bolca dök ardından tek elinle gözünü zorla ama acıtmadan ani aç ve ince ince dokundurarak sür yok yapamam ben dersen vet. Hekime götürebilirsin! O kumlar çamurlaştıgından gözünde dırmaması lazım. Çabuk olmalısın!

sforselin

Ben de çok endişelenmiştim bunun için. Ama çıktı kendiliğinden. Yine de veterinere danışabilirsiniz.

Drawhel

@Yagizsolakk teşekkür ederim öneriniz için, kendisi düştü gözünden bı beş dk falan durdu sadece sonra birden düştü

Yagizsolakk

Rica ederim çıkmasaydı veya bir daha olursa ve çıkmaz ise dedigim gibi yaparsanız sorun çözülür

Drawhel

@sforselin evet kendisi çıktı bizimkinden de çok şükür