Kedimin Aşısı İçin 110 Tl İstiyorlar Sizce Normal Mi Dolandiriyorlarmi

ArasKoc

Aşıya 110 TL istediler

8 CEVAP

Yagizsolakk

Ne aşısı ama ?
Kedilerde lösemi 1-2
Kuduz 1/2
İç dış parazit
Karma aşıları ve bi çok aşı var hangisine ne istediler

Elifozdemrrr

Normal istemişler 2 doz halinde bile olsa her bir doza ayrı ayrı para alınır ilden ile ilçeden ilçeye değişir fiyatlar bu bant aralığındadır (80-120)
Parazitler de aynı şekilde

Yagizsolakk

Kardeş sen dolandırmaktan bahsediyorsunda bu tip sağlıkla ilgili uygulamalar ortalama böyle haa daha az diyen yer vardır ankaradaysan yer öneririm ama ebür türlü ufak şehirde isen rakabet olmadıgından bu paralar normal yani! Burada yarım konuşarak bişeyin çözümüne zaten varamazsın ne aşısı oldugunu vs. Demeden! Imkan kısıtlıysa şayet belediyeleri araştırmanıda öneririm. Tarım bakanlıgınıda araştır KUDIZ AŞISI YAPILIYOR DİYE BİLİYORUM.

ArasKoc

Sakarya dayız kendimizin ilk yılda ki 5 aşısınada 110 TL yazdılar (kedimiz 3 aylık ilk kez aşı oldu)

Yuusuft

Parazitler karma 60 70 arası lösemi 75 gibi veriyorum ankara keçiörende 70in üstünde hiç vermedim 2 yıldır

zeynepakar47

karma 120
kuduz 120
lösemi 140
iç dış 100-120 arası veriyorum ben çok iyi geldi

arest1234

veterinerlerde hic yardim duygusu yok.. indirimde yapmiyorlar..veteriner dedigin hayvan sever olmali

QueenMete

Merhaba, kedinize iç dış parazit aşılarını siz yapabilirsiniz, hem kedinizi evden çıkarmadığımız için stres yaşamamış olur. Lösemi ve mantar aşılarını iyice araştırmanızda fayda var; çünkü kedilerde kan oranları düşük ise bu iki aşı ölümüne neden olabiliyor. Benim için acı bir deneyimdi... şimdiki yavruma bu iki aşıyı da yaptırmayacağım. Gelelim kuduz ve karma aşıları kalıyor onları da iyice araştırınca uygun bir yer muhakkak bulabilirsiniz ya da diğer üyelerin dediği gibi belediye, tarım il müdürlüklerinden yardım isteyebilirsiniz.

Veteriner değilim ve veteriner bir tanıdığım yok ama işlerini yaptıklarını omlarında kira, vergi ve Tıbbı malzemelere ödeme yaptıklarını unutmayınız. Bazı veterinerler çok fazla ücret talebinde bulundukları doğru, o zaman iş bize düşüyor ve araştırma yaparak bütçemize uyan yere götürmemiz gerektiğini düşünüyorum ya da yapabildiğimiz tedavileri bizler yapmalıyız.