2 Günde Bir Tuvalete Çıkmak

tgc77116

Kedim önceden günde bir defa kaka yapıyordu şimdi 1.5 günde bir olmaya başladı 2 günde birde oluyor yaş mama yemeyi bıraktı diye düşünüyorum tekrar başlıcam ama artık yediği yaş mamaları yemiyor sorun olurmu 2 günde bir olması

6 CEVAP

yusufsaygin2

Yaz aylarıyla beraber iştahları da o oranda azalıyor. Tuvalet Aralık süresi uzaması hemen hemen çoğu kişide vardır şu an. Fakat 2 günde bir bana biraz uzun geldi.

Ozge00

Yogurt verebilirsiniz. Hem sivi tuketmis olur hem kabizliga iyi geliyor

tgc77116

Kabız değil kakası çok normal probiyotik pmı kullanıyoruz hatta cıvıktı toparladı

Ayselgns

Her gün büyük tuvaletini yapıyor çok ara zamanlarda bir gün yapmadığı oluyor.

Yine de veteriner hekim bu sürenin uzun mu olduğu konusunda daha net bilgi verecektir.

Gim cat yaş mamalarıda harika denemenizi öneririm.

Elifozdemrrr

Normal benim kedim bazen 3.gunde yapıyor kakasını yaza has bir durum bu

tgc77116

Felicia yaş mamayı denedin yiyor yaş mama yiyince düzelcekmi bakacağım