Kedi İç Çamaşırı

Gelyahron

Bu ürünü veya daha değişik modelini kullanan oldu mu? Yürümesini engelliyor mu? Sitede ürüne ait yorum yok. Kullananlar aydınlatırsa sevinirim

15 CEVAP

Gelyahron

Kedim idrarını ve dışkısını tutamıyor altına bez bağlıyoruz, arka bölgede his yok. Şuan kullandığım kıyafette bez sürekli kayıyor

Dkkdkx

Geçmiş olsun. Tavsiyem yok ama sadece söylemek istedim harika bir insansınız ❤️

nisanor

daha önce bu şekil ürün kullanan biri fark etmiş ki kedisinin bacağını kesmiş lastikler, sanırım o evde dikmişti ama :( çok geçmiş olsun, umarım iyi olur

Anonymus552223

Gecmis olsun:(

Catfhs

Ya da dikebilecek birine diktirseniz lastikler olmadan kullanmak daha sağlıklı gibi

Gelyahron

Kendimiz yapmayı denedik ama ölçüleri tutturamadık. Kuyruğunun olmaması dezanavantaj bizim için

Catfhs

Çok geçmiş olsun umarım düzelir hemen kediciginiz. Bu süre zarfında altına çiş pedi sermek daha mantıklı o zaman

ecrinur

Geçmiş olsun size uygun birkaç ürün görmüştüm ***,************ gibi sitelerden bulabilirsem atacağım

sabaoguzz

Geçmiş olsun

Ozge00

Afifefadik vardi bende ordan gordum bebek kiyafeti giydiriyor. Bir bakabilirsiniz Instagramdan

Gelyahron

İnstagram'a baktım ama lastik ile bağlamış, birde kedimde kuyruk yok, bezi bağlayınca durmuyor.

Anonymus552223

Ne gerek var ki

Gelyahron

Teşekkürler. Evet lastik olunca hareketi kısıtlanıyor. Ameliyat sonrası kiyafetleri var ondan almıştık ama onunda arka bölgesi açık işe yaramadı

Gelyahron

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Ömrümüzün de kalbiniz kadar iyi olsun :)

Gelyahron

Teşekkürler . Bazı sitelere bakma fırsatım oldu. Fakat çoğunda kullanıcı yorumu olmadığı icin içime sinmedi. İlginiz için çok teşekkür ederiz