Kısır Yaş Mama

mds50

Kedime yaş mama alacağım 2 haftadan fazla oldu kısırlaştıralı dişi ve 6-7 aylık. Kısır ve yavru yok ksıır seçeneği bile çok az yetişkin yaş mama uygun olur mu yoksa kısır yaş mama almalı mıyım

10 CEVAP

Kedimiriltisi

Normal yetişkin yaş maması alıyorum ben

iidyl

kısır almanızı öneririm ama hem kısır hem yetişkin karışık verseniz de sorun olmaz. sadece yetişkin vermeyin bence kilo yapar.

bbeyzvv

kuru mamanız kısırsa yaş mamanın da kısır olmasına gerek yok verebilirsiniz normal

ecrinur

kuru mamanız kısır olmalı yaş mamanız gibi ama bulamıyorsanız verebilirsiniz çok olmama şartıyla

gomezariana

kısır almanızı öneririm.

alyusuf

kısır almakta fayda var

alyusuf

kısır almakta fayda var

mds50

Teşekkür ediyorum o zaman kısır yaş mama alacağım bir de elimde yetişkin yaş mama var 4 paket şimdilik onları versem sorun olmaz herhalde

Ebraerdem

Benim kedimde kısır yetişkinde olur kısır yaş mamada çok farketmez hergün yedikleri bişey olmadığı için çok kilo artışı yapmaz ama kuru mamayı kısır alın

Ebraerdem

Benim kedimde kısır yetişkinde olur kısır yaş mamada çok farketmez hergün yedikleri bişey olmadığı için çok kilo artışı yapmaz ama kuru mamayı kısır alın