Köpek Eğitim İnsta Sayfaları?

Dün bir adamı izledim gece boyu böyle kel bir adam çokta ünlü ama ismini unuttum takipte etmemişim şimdi bulamıyorum bilen var mı? Köpek arkadaşım diyor adam sürekli ???? ve instagramda bir sürüüü yararlı eğitim videosu vardı lütfen bilen varsa yazsın

3 CEVAP

Azra00

KKA(Kral Köpek Ailesi)'nden Çağrı olduğunu sanıyorum çook faydalı videoları var instagramda , köpekleri anlayarak ilk önce bizlerin davranışlarımız düzeltmemize ardından da köpekn arkadaşımızın davranış sıkıntılarını gidermeye odaklılar.

ecrinur

kka

Aynen oydu aradığım çok teşekkür ederim :)