Yavru Kedi Psikolojisi

Goksudalgic

Merhaba ben bir anne kedi ve doğurduğu 5 yavruya bakıyordum evimin bir odasında. Ancak yavrular büyüyünce yavruları sırayla yuvalanırdım, bir tane yavruyu da kendime ayırdım. Ama aldığım yavru kedi şimdi benden kaçmaya ve sürekli ağlamaya başladı. Bu durum geçici midir? Kedimin güvenini ve sevgisini nasıl kazanabilirim?????

1 CEVAP

BeratSamast

kedinin yerine kendini koy birlikte yetiştiği kardeşlerini verdin
verdiğin kedileri alanlara kedilerle aralarındaki durumu sor onlara verdiklerinde kaçıyorlarsa
üzülmüştür
eğer onlara verdiklerin kaçmıyorlarsa kedinin rahatsız olcağı bişey yapmış olabilirsin ona karşı,
düşün ve eğer yaptıysan bunu düzeltmeye çalış