Kedimle Ne Yapacağım

Kedim hiç dışkı yapmıyor idrar o da damla damla genelde ne yapmalıyım süt ile besliyorum daha yavru en fazla üç haftalık falandır ne yapmalıyım kediyle ilgili bilgisi olan lütfen ulaşsın ihtiyacım var hiçbir bilgim yok

9 CEVAP

yusufsaygin2

Kedinize direkt süt vermeyin bu çok zararlı. Veterinlerde kediler için özel süt tozu satılıyor onu verin. Ayrıca 1 aylık olduğu zaman da varsa ılık yoğurt, tuzsuz peynir, haşlanmış yumurta, yağsız tuzsuz ve baharatsız olmak şartıyla kemiksiz tavuk, et verebilirsiniz. 1 aydan sonra yaş mamaya başlayabilirsiniz ayrıca.

senaamavis

GEÇMİŞ OLSUN

Xsevvaloztrk

3 haftalık bi yavru kendi dışkısını yapamaz diye biliyorum zaten bi pamuk kullanarak sizin yaptırmanız gerekir.

Catfhs

Çok ufaksa direk süt vermeniz yavru kediler için iyi degil diye biliyorum .bence hemen bir veteriner arayıp sorabilirsiniz yardimci oluyorlar

sudebarlik

sütü laktozsuz içirerek deneyebilirsiniz

sabaoguzz

Geçmiş olsun

shrxyz

dışkısını yapamazsa ö....bilir başıma geldiği için biliyorum veterinere götürdüğümde karnı neden şişti dediler ve pamuğu ıslatıp karınına masaj yapıp kakasının yapmasına yardım edebilirsiniz ve çişini de aynı şekil

Selinbuyukcam

Yavru kediler verdiğiniz normal sütü sindiremiyorlar karın şişliğide bundan olabilir kakası çişi için biraz pamuğu ılık suda ıslatın ve poposunu silin aynı esnada karnına dokunarak masaj yapın bu sorun çözülecektir beslenmesi için veterinerden süt tozu alın ve onunla besleyin

arest1234

annesi yoksa kendiniz yaptirmaniz gerekiyor islak bir pamukla ovarak