Kedi Sahipleneceğim Ne Yapmalıyım

cambazeda

ne yapmalıyım kedisahileneceğim

7 CEVAP

nisanor

valla bence en iyi cevap şu an bir çocuğum olsa maddi manevi bunu kaldırabilir miyim diye düşünmek

tuanaerol5755

Yani ısırsa -ki bu benim en büyük sorunum- işese hiçbir zaman onu bırakmayacaksınız tek yaşıyorsanız kolay olabilir ama benim gibi 16 yaşında annesiyle yaşan biriyseniz bu sizin için zor olur. Bu kedı aşı olacak kısırlaştırılacak ağlayacak siz şuanda bir bebek alacaksınız o sizin çocuğunuz olacak hastalanacak ona her zaman sahip çıkmalısınız

tuanaerol5755

Ilk önce besleyebilecekmisiniz kendiniz ölçün tartın

tuanaerol5755

Ama canınızı alsalarda yine barınağa veya sokağa bırakmayın çünkü o kedi eve alışacak dışarda yapamaz

tuanaerol5755

Mamasına kumuna az çok demeden para yatırmanız lazım

tuanaerol5755

Benim durumum yok bonacibo kullaniyorum en uygunu

tuanaerol5755

Bencede çünkü o bir bebek. Nasıl anne babalar bebek bezine güç yetiremiyorsa sizde kuma mamaya güç yetirebilormisiniz üstünden gelevilrmisiniz kendinize sorun