Yavru Kedi Kustu

Ebraerdem

Sokaktan aldığım 2 aylık civarı olan kedi kustu ve evde başka kedim var ayrı yerde kalıyolar ama ben yinede korkuyorum mikrop geçer diye sizce neden kusmuş olabilir tükürük gibi kustu

9 CEVAP

nisanor

tüy çıkarmaya çalışmış olabilir

tuanaerol5755

Benim hıyarda 1.5 aylıkken kusmuştu çok da takmadım geçti ben zaten gecekondu tarzı biryerden almıştım orada süt içirmişlar anladığım kadarıyla o da sindiremeyince kusmuş kuma

Ebraerdem

Ya kedilerde fip oluyomuş o hastalığı taşıyorsa ve benim kedime bulaşır diye çok korkuyorum elimi dezenfekte ediyorum üzerime sürünürse çıkarıyorum ayrı yerlerde kalıyolar zaten sahiplendiricem ama yinede korkuyorum

Ozge00

Baska odada dursun. Temas etmesinler , ayni esyalari kullanmasinlar onlem amacli. Kediye bundan sonra siz mi bakacaksiniz, sahiplendirecek misiniz?

Ayseenur10

2 aylık kedi daha tüy kusmaya çalışmaz, hareketlerini gözlemleyin halsizlik var mı tuvaletini falan takip edin. İshal mı kabız mı diye.

Ebraerdem

Sahiplendiricem ama ne kadar kalıcak bilmiyorum çok dikkat ediyorum birazdan altını alıcam tuvaletine bakıcam

Ozge00

Asisini yaptirabilirseniz en azindan paraziti iyi olur. Umarim sahiplenen cikar.

Ebraerdem

İnşallah biri sahiplenir tuvaleti ne cıvık nede sert orta gibi İç-dış parazitinide en yakın zamanda yaptırıcam

gomezariana

Veterinere getirmekte fayda var