Advance Kullanan Var Mı?

nisanor

advance sensitive somonlu kullanan var mı? memnun musunuz?

11 CEVAP

yusufsaygin2

Somon (% 20)
Pirinç (% 18)
Suyu Alınmış Kümes Hayvanları Proteinler
Mısır Glüteni Unu
Mısır
Buğday
Hayvansal Yağ
Buğday Glüteni
Hidrolize Hayvan Proteinleri
Kurutulmuş Yumurta
Maya
Plazma Proteinleri

Bu fiyata daha iyisi bulunabilir.

Ozge00

Aboo misir, gluten,bugday, pirinc hepsi bi arada.uzak durun derim

Ozge00

Onceden hangisini yiyordu?

yusufsaygin2

Fitmin veya Bravery markalarına bakın isterseniz bir. Aradığınız model ve içerikler var mı bakamadım şu an ama.

ecrinur

iyi mama

nisanor

@yusufsaygin2 tek mama kullanamıyorum coronasından dolayı. gastrointestinal advance kullanacağım için aynı marka olmasını istedim. kısır, tavuğun iyi gelmediğini düşünüyorum, yine coronadan dolayı bazen dışkıda kan problemi yaşadığımızdan dolayı bu mamanın iyi geleceğini önerdiler. nd sevmiyor ve çok tüy dökümü yaşadı nd de. öneriniz nedir?

nisanor

@Ozge00 var mı balıklı kısır hassas içerikli bir mama öneriniz :(

nisanor

@Ozge00 nd yiyordu ama bir türlü sevemedik biz. hillsin de tadını sevmedi. kısırlaştırmadan önce advance denedim, en çok onu sevdi. şimdi kısır advancei de sevmiyor ve ben de içeriğinden memnun değilim. Ama dışkısındaki kana, sindirimine iyi geldiğini söyleyen çok var. ne yapacağımı bilmiyorum artık..

nisanor

@yusufsaygin2 teşekkür ederim araştıracağım

senaamavis

N/d ÖNERİRİM

nisanor

içeriğinde %38.5 karbonhidrat oranı olduğunu hesaplayınca koşarak uzaklaşıyorum. olması gereken %10 ve %30'un üzerindekiler kullanılmamalı.