Kedim.kusuruyor Ve Yemek Yemiyor :(

Selinkca

Kedim 3. Bucuk aylık yeni sahiplendim bir hafta olmadi her zmn yedigi mamasini verdiler dun kustu iki kez bugun hic kusmadi bi ker isali dışkı yapti yegi tamamen kesti sivi mamasini verdim onuda yemedi. Sadece su iciyor bugun surekli yatti hic gezmedi evi cok halsiz napicam bilmiyorum yarimci olursaniz sevinirim

9 CEVAP

Ozge00

VETERINERE GOTURUN ALLAH ASKINA ARTIK. NE DIYELIM KAC YERDEN YAZDIM HASTA BELLI KI. OLMESINI MI BEKLIYORSUNUZ

dorakitten

geç olmadan veterinere gidin bunlar çok ciddi şeyler

iidyl

veteriner hekimlik diye bi meslek var..

emek ve zaman gerektiriyor böyle çok hoş bi meslek. hayvan sağlığıyla ve bakımıyla ilgileniyorlar.

hani diyorum bi gösterseniz mi? belki diyorum hayvanlar için eğitim aldı ya anlar sorunu diyorum.

bbeyzvv

veterinere gidip kan tahlili yaptırın

veterinere gidin lütfen

Meldabayram

Benim de 6-7 aylıkken bir anda ishal olup yemeyi içmeyi bıraktı. Günde 3 4 defa kusuyordu ve köpük gibiydi rengi de sarı yesil gibi. Bu gibi şeylerde genelde enfeksiyon olmuş oluyor derhal veterinere gidin derim. Benim kedi 3 4 günde baya çok iğne yedi ve ayrıca 4 gün boyunca serum yedi ve düzeldi. Umarim sizinki de düzelir.

Elifozdemrrr

Napıcam bilmiyorum ne ya hayvan sahipleniyorsunuz ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz pes veterinere gideceksiniz

sabaoguzz

Geçmiş olsun

senaamavis

GEÇMİŞ OLSUN