Kedimin Başındaki Yara Hakkında Fikri Olan Var Mı?Yaklaşık 2 Gün Oldu

Yagmur6666

Açık satılan mamalardan verdik sonra kaşınmaya başladı tüy dökme sorunu da var.Bu arada kızımız bir yaşında ve hamile

6 CEVAP

Yagmur6666

Haklısınız bundan sonra daha çok dikkat edeceğiz alerjik yaralar sanırım

arest1234

gecmis olsun tatli tatli bebeler vericek simdi en az dort beş dogurur.

yusufsaygin2

Çok zor durumda kalmadıkça açık mama almayın lütfen. Mantıklı düşünün kilosu 60 TL olan mamayı neden 30 TL'ye satsınlar? Nerede kar marjı?? Ucuz etin yahnisi bozuk olur böyle.. Hamileymiş bir de yavrucak...

gomezariana

Alerjiktir büyük ihtimal

Ozge00

Mamayi degistirdiyseniz ondan olabilir.

Yagmur6666

Teşekkür ederiz yorumlarınız için Zeytinimiz bebeklerine kavuştu.Tam 3 tane minnoş bebeğimiz oldu.Başındaki yara da iyileşti