Kedimin Dudağında Yara Var

Merhaba kedimin dudağında başta siyah siyah noktalar vardı. Yemek artığı falan zannettik, kendi temizler diye bi müdahelede bulunmadık fakat sonradan yaraya dönüştü ve internetten baticonla geçeceğini okudum fakat baticonun kokusunu alır almaz kaçıyo sürdürmüyo sizce evde nasıl geçirebilirim?

7 CEVAP

Gelyahron

Sirkeli su ile tedavi uygulayanlar vardı yanlış hatırlamıyorsam.

ecrinur

Sirke+Su deneyin

sabaoguzz

Geçmiş olsun

senaamavis

GEÇMİŞ OLSUN

ozleeemklllc

akne mantar pire yumurtası olabilir o siyahlık kaşıyıp yaraya dönüştürmüştür keşke fotoğraf koysaydın yara büyürse çoğalır baş edemezsin götür bence mama kabından yemesinden falan akne olmuş olabilir ama diğer 2 seçenekte olabilir ve diğeri falansa sana da bulaşmasın bir vet görüşü almalısın yara olduysa sirke falan sürme sakın kafana göre bi şey uygulama

rabisell

alne mi?

aslanfth

vet gidin geçmiş olsun iyileşir inş