Sıkışan Kedi

zimmer

Yolda giderken bir kedi sesi duydum. Sürekli bağırıyor. Borunun içinden geliyor sanırım ama tam anlayamadım. Bir şeyin içinden geliyor. Belediyeyi aradım kedi sıkışmış diye söyledim bakamayız dediler. Kaldı kedi oyle hala bagiriyor

12 CEVAP

ZehraBulutt

İtfaiyeyi arayın, gelemeyiz derseler habercilere söyleyecem arayıp deyin korkup gelirler.

iidyl

itfaiye arayın bence belediyeden önce

iidyl

show haber whatsapp ihbar hattını da atalım mı nolur nolmaz JSKFXPŞAGÖXPWLGLXPWGMZLW

ecrinur

İTFİAYEYİ ARAYIN LÜTFEN NOLUR NOLMAZ GARANTİYE ALIN

ZehraBulutt

Evet tabi neden olmasın, belediyeden çok ilgilenecekleri kesin :))

zimmer

Tam itfaiyeyi arayacaktım ses kesildi.

gomezariana

İtfiayeyi arayın fayda var

Anonymus552223

Sizin arqbaniz mi? Sesin kesildigine bakmayin uyuyakalmistir bagirmaktan. Itfaiye hicbirsey yapamiyor genelde ozellikle arabanin sahibi izin vermezse, yeterli techizatlari da yok, biz cagirmistik oyle bir kez, arabanin icine hava verelim çikar dediler! Hayvani öldureceklerdi az kalsa. Arabanin sahibinle konusup sanayiye goturup arabayi sokturup cikartmistik. Zor yere girdiyse bu gerekebilir maalesef. Ya da açliktan olmesini bekleyeceksiniz

Anonymus552223

Belediye ise hic h8c bisey yapamaz arabayi sokup kedi cikartacaklari mazlemeleri yok zaten

sabaoguzz

Geçmiş olsun

alyusuf

Bendede aynı sorun var:(

alyusuf

Yanlış oldu arkadaşlar pardon itfaiyeyi arayın lütfen