Tatile Gitme Sorunsalı

Kedimiriltisi

24 temmuzda çıkıp, 4-5 agustosta dönmek üzere didime arkadaşımıza gideceğiz. Malumunuz ki verayı nereye bırakacağımızı bilmiyoruz. Kedi otelleri bir sürü kediye aynı anda bakıyor, vera asosyal bir kedi ve o çok korkup depresyona girecektir. Bir arkadaş vardı tek kediyle ilgileniyordu o da başka kediye bakacakmış. Bir şirketle görüştüm, o da eve kamera takacakmış bizim yokluğumuz süresince, anahtar onda olacak 3 günde bir gelip bakacak vs. Yanımda götürsem yol çok uzun 10 saate yakın. Ben ne yapacağım?

7 CEVAP

Anonymus552223

Kedi oteli veya veteriner hic uygun olmaz 10 gun boyunca kafeste duracak. Bence evde yalniz birakin ama o kadar cok kalmayin. Kontrol eden olunca 6 7 gune kadar yalniz kalabilir

QueenMete

Evinizin anahtarını bırakabileceğiniz biri varsa düşünebilirsiniz. Benim ailemin yaşadığı yer ile benim yaşadığım yer arasında17 saatlik fark var ve ben kedimi götüreceğim. Zaten uçaklar ve otobüsler artık el bagajı olarak yanımıza almamıza izin veriyorlar. Veteriner ve oteller çok mantıklı gelmiyor stres olabilirler ve orada başka canlılar var onlardan herhangi bir hastalık bulaşabilir. Kolay gelsin.

Elifozdemrrr

Veterinerleri araştırabilirsiniz mesela benim veterinerimin ayrıca bir otel bölümü var gayet güzel bir ortam sunuyor kedilere içim rahat oraya bırakabilirim böyle bir durumda kalsam sizde araştırın derim içinizin rahat edeceği bir yer bulursunuz belki

gomezariana

Veterinerler bakıyor bir süre ama çok para istiyorlar

Kedimiriltisi

Veterinerde de ilaç kokusunu duya duya sıkıntıya girer

arest1234

gitme kardes sende bu sene zaten bu yaz gecti.. coronayla..

arest1234

kedinizi hic bir yere birakmayin akraba haric..