Yetiştiği Ciğere Bile Mundar Bu Iıhh Diye Burun Kıvıran Kedim!

elifdizman

Arkadaşlar ND,Orijen,Proplan,Acana Mystic denendi kedim asla ama asla yemiyor. Aç kalınca miyavlıyor yatırmıyor yine Bonacibo istiyor. Brit Care almayı düşünüyorum. Hangisini almalıyım baya çeşidi varmış. Yavru mama alıcam. Kullananlar lütfen yardım etsin. Yada 200-270 tl arası mama önerisi bekliyorum. Sanırım Brit Care alacağım ama önerilere açığım. Bütçem artık pahallı mamalara uygun değil... zaten yemiyor boşuna bir sürü mama aldım denedim.. lütfen yardım edin.

6 CEVAP

iidyl

buradan mama önerisi istemek çok sağlıklı değil ama yine de sormuşsanız cevaplayalım

hep söyledim yine söylüyorum her mamanın her kedide etkisi aynı olmuyor o yüzden kedinin bünyesine göre etkileri de değişebilir

fitmin kullanıyoruz biz, fiyat da fena değil memnunuz da

içeriği de iyi bayağı, yalnızca taurin desteği yapmanız lazım biraz

Yuusuft

Aynı sorun bizde de var orijen acana pro plan ve N&d aldım nazlanarak ucundan 3 tane alıp bırakıyor artık ne yedireceğimi bilmiyorum hele ki şu 1 son 1 haftadır ağzına sürmüyor diyebilirim :((

Ozge00

Bonacibo bagimlilik mi yapiyor acaba sokaktaki kedilere de bi sure verdik simdi baska mama yemiyorlar. Zorla paw paw yiyorlar. Ustune yas mama dokuyorum anca

bbeyzvv

bonacibodan başka sevmiyoss bonacibo verin ek besin verirsiniz bol bol

bbeyzvv

mamanın içeriği önemli evet ama kedinin sevmesi de önemli

elifdizman

Bonacibonun gerçekten bağımlılık yaptığını düşünüyorum. Brit Care Crazy sipariş ettim. Umarım yer dua edin yesin