Kum Önerisi

Nurls

Arkadaşlar ben garden mix kullanıyorum kum olarak. Çok fazla etrafa saçılıyor ama genel olrak memnunum. Daha iyisi falan varsa önerebileceğiniz denemek istiyorum.

20 CEVAP

Selinbuyukcam

PROLINE

mrvargc

Su zamana kadar reflex kullandim. Kokusuz ince taneli kullandigimda memnundum ama tozutmasi vardi. Suanda bende tavsiye uzerine garden mix aldim ama cook fazla dagiliyor kapali tuvalet ve elekli paspas kullanmama ragmen. Guzel yorumlarda van cat i gordum birde onu denemeyi dusunuyorum. Ama tozutmasi olmasa reflexten cok memnundum

QueenMete

VanCat aktif karbonlu premium kullanıyorum. Öncesinde ever clean kullanıyordum bütçeden dolayı VanCat kullanmaya başladım. Bir dönem mio markasını da denedim. Sıralama yapacak olursam,

  1. ever clean

  2. VanCat

  3. mio

Quick'i önerebilirim. Proline çok tozlu ve dibe çok yapışıyor. Sanicat ve Quick fena değil, başka markalara geçmedim ben de henüz.

hamzabltc

reflex çok net. hiçbir koku olmuyor