Kum Önerisi

Nurls

Arkadaşlar ben garden mix kullanıyorum kum olarak. Çok fazla etrafa saçılıyor ama genel olrak memnunum. Daha iyisi falan varsa önerebileceğiniz denemek istiyorum.

20 CEVAP

tuanaerol5755

Vancat kalın veya ince taneli kokulu veya kokusuz çok güzel ve popüler bir kum deneyin derim

Lilyycm

Ben reflexden hiç memnun kalmadım resmen kum gibiydi.
Şu zamana kadar proline kullandım çok memnundum ama son aldığım paket aşırı yoğun bir sabun kokusu vardı.
Evin her tarafına yayıldı baya baya ağır.
Kumunu temizlerken farkettim mavi toz olarak tuvaletin dibine yapışmış ve asla topaklanmadı kullanamadım.
Belki imalatta bir hata vardı bana denk geldi.

rabisell

PİSİ PİSİ

fatmaddd

PİSİ PİSİYİ ÖNERİRİM

mervegck06

Vancat aktif karbonlu süper Premium

iidyl

ben kumumuz bitince quik, proline veya sanicat almayı düşünüyorum. üçü için de hiçbir kötü yorum görmedim. onlara bakabilirsiniz.

Ebraerdem

Reflex’le sanicat’ten memnun kaldım

sforselin

Çam pelete geçebilirsiniz. Dağılma olmuyor diye biliyorum. İnce taneli bentonitler mecbur dağılıyor. Kapalı tuvalet ve elekli paspas biraz azaltabilir.

Ayselgns

Pisi pisi harika toparlanıyor. Fazlaca seviyorum. Şuan oteldeyiz burda da kullanıyorum ;)

Kedimiriltisi

Pelete gectik biz. Topaklanma olmuyor, kaka kuruyup kaliyor, dagilma var vs ama koku asla yok ve toz yok. Tuvalete de atabiliyorsun. Hem de uzun sureli kullanimda daha ekonomik. Kedi kumlari gercekten cigerlerimize doluyor

KosanKelebek

Ben kalın taneli lindocat kullanıyorum sabun kokulu topaklanmasi çok iyi

rabisell

ProLine

Kesinlikle ever clean. Ücret olarak yüksek geliyor ilk başta. Ancak bir kere kullandığınızda vazgeçemiyorsunuz. Performans bakımından da fiyatını fazlasıyla hak ediyor. Bur kutu 2 ay gidiyor. Koku yok, saçılma yok ve müthiş topaklanıyor. Diğer çamur kumlara verdiğim paralara üzülüyorum.

Catfhs

Proline hem kokusu güzel hem topaklanmasi

shrxyz

pisi pisis harika kokuyu engelliyor, dağılmıyor ve topuklaması da çok çok iyi