İki Mama Arasında Kararsızım Yardımcı Olur Musunuz?

Tekrardan merhaba, kedim için (sofie) matisse yavru kedi mamasını kullanmaya başladım çok iştahlı yemiyor açıkçası yiyor yine de... Daha önce de Brit Care mamasıyla birlikte kararsız kaldım. Matisseyi seçmemin nedeni olarak tüyler diyebilirim. Birkaç gün önce de indirimde balıklı konserve yaş mamayı görünce hemen aldım. Daha bugün dün yedirdim biraz ve bir günde mi bu kadar fark olur dedim. Tüyler yumuşacık ve çok fark var öncesiyle. Yaş mama benden tam puan aldı. Ağırlık kuru mama tüketiyor kedim. Öyle istiyorum zaten. Arada bir yaş mama... Besin dengesi, lezzet ve tüy bakımından ikisi arasında sizce hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız gerçekten sevinirim.

6 CEVAP

Ozge00

Britin hangi mamasi tam olarak? Matissede gluten oldugu icin oneremeyecegim maalesef. Uzun kullanimda sorunlar cikartabilir belki.

iidyl

matisse ile devam edin bence, ama deneyip görmeden bilemezsiniz hangisi daha iyi hangisi daha kötü vesaire

nisanor

matissenin karbonhidrat oranı %37.5. ben önermem

Kedimiriltisi

Brit care matisseden kat kat daha kalitelidir her anlamda. Matisse sadece farmina urunu diye sisiriliyor.

QueenMete

Ben matisse kullanıyorum kuru mama olarak ve bir sorun yaşamadım. Ama N&D markaya geçmeyi planlıyorum. Seçimi yaparken iki markanın içerik kısmını kıyasladım ve öyle karar verdim. Bence sizin için de karar vermenizde bir kriter olabilir.

Bahsettiğim Brit Care Crazy Tavuklu yavru kedi maması