Tuvalet Kapağı

shivaila

Merhaba kedim 3.5 aylık olmak üzere, 15 20 gündür zaten benimle, tuvaletinin kapağını açık kullanıyordum, 2 gündür kapağını takılı şekilde kullanıyorum. İnceledim fakat kedim kapağını ittirmeyi beceremiyor, akıl edemiyor. Ve kapağın altındaki küçücük boşluktan girmeye çıkmaya çalışıyor. Daha küçük olduğu için mi yoksa kapağın altında boşluk olduğu için mi bilemedim. Sizce alışır mı? Kapak durmaya devam etsin mi? Yoksa kullandığım kap mı kullanışlı değil? Kabın giriş bölümü düz inmediği için kapağın alt tarafı açık kalıyor.

8 CEVAP

shivaila

zaten giriyor ama o boşluktan giriyor hahahahaha. kapak oynamıyor.... sıkıştırıyor kendini boşluktan

QueenMete

Merhaba, benim kedim de 3,5 aylık yaklaşık 30 gündür birlikte yaşıyoruz. Kedimin tuvaleti de kapalı ama ben kapağını kapatamıyorum; çünkü kedim sorun yaşamadan içine giriyor ama nasıl çıkacağını bulamıyor. Araştırmalarım küçük oldukları için olduğu yönünde ve zamanla aşılabilecekleri yönünde.

cicek67

Bizimki beceremedi o kapağı açıp girmeyi ve çıkmayı. ilk açıktı tuvaleti sonra kapalıya geçtik. Ben o kapağı çıkardım açık olarak bıraktım biraz daha zaman geçsin tekrar deneyeceğim.

ozleeemklllc

yavruyken benimkide öyle yapardı sanki kapak oynamıyo sonra kendiliğinden alıştı itip giriyo bilerek yapıyordur

Lilyycm

Ben eve gelir gelmez 2 aylıkken o şekilde kapalı kullanmaya başladım minicik olmasına rağmen zorla olsada girdi çıktı öğrendi şimdi 7 aylık :)

durcennett

yavru olduğundan

Melis77

Kediler zor yollardan bir şeyleri halletmeyi çok sever. Eminim bir zamandan sonra kapağı oynatarak açacaktır

sforselin

Biz de küçük açamaz diye açık kullanıyorduk. Annem bi ara kapatıvermiş. Direkt kullanmaya devam etti. Hiçbir tavır değişikliği olmadı. Bence tuvaleti gelince girer yani. Üç aylık bu arada.