Yoğurt

Nurls

Kedim yoğurt yemeyi inanılmaz seviyor. Veteriner verebileceğimi söylemişti. Lokum buzdolabına tırmanıyor yoğurt istiyor. 1 yemek kaşığı falan yiyor günde ama yine istiyor. Bir zararı dokunur mu ona ? Ev yemeği olarak başka hiçbir şey vermiyorum zaten. Ama kendisi yoğurt canavarı.

6 CEVAP

Ozge00

Yogurt, yumurta yiyebiliyorlar. Faydali da. Ben iki uc gunde bir cay tabagina koyup veriyorum. Kabizlik icin onermisti veteriner. Burda biri fazlasi tas yapiyor mu ne demisti hatirlamiyorum tam o yuzden cok vermiyorum

Gelyahron

Maşallah, Ne güzel. yoğurdu kendiniz mi yapıyorsunuz yoksa market yoğurdu mu ?

Gelyahron

Bu sıcak aylarda yoğurt gerçekten çok iyi geliyor aşırıya kacmadikca verebilirsiniz zaten kedicik de seviyormuş

Ozge00

2 yemek kasigi cok sanirim. Ben 2-3 gunde bi o kadar veriyorum. Her gun 1 tatli kasigi olur sanirim. yinede gittiginizde veterinerinize sorsaniz daha iyi.

Nurls

Ev yoğurdu

Nurls

Günde 2 kaşık yiyebilir mi ?