Yardım Edinnn :) İsim Önerisi

Billthet12

Bugün bir köpek sahiplendik:) isim hakkında önerilerinizi bekliyorum sıradan bir şey olsun istemiyoruz babama kalsa şakir koymuş yardım: D

15 CEVAP

Ayselgns

İsim bilemedim ama şuraya bir nazar boncuğu bırakıyorum .. sağlıklı seneleriniz olsun.

SlnCkn

Buddy veya Barney yakışır bence :)
Çok tatlı maşallah tüyü kadar ömrü olsun güzelliğin❤❤❤

iidyl

böyle minnak masum köpeklere puki’yi çok yakıştırıyorum nedensizce

yuki bile güzel yani kar tanesi demek japonca’da

Gelyahron

Vopa

zeynsudd

Buffy , Carlos

Raubeyaz

Dizzy ve ya yasu

bbeyzvv

mocha

hamzabltc

tofu

yusufsaygin2

https://www.fatherly.com/play/dog-names-choose-good-unique-name/
https://www.nytimes.com/2013/04/04/garden/the-art-of-naming-a-dog.html

Özet;
Sesli harfle bitirilmeli,
İki heceden fazla olmamalı,
Komutlar ile karıştırılan isimlerden olmamalı,
Kişiliğine göre verilmeli.

Bunlara göre bir isim tercih edebilirsiniz.

Supremum

Atılgan olsun. Çocukluk kahramanımız He-Man'in kaplanının adıydı.

ecrinnurAslan

kartopu

Anonymus641126

Pulik

yagmurryamaan

Ya çok güzelmiş.Upuzun sağlıklı ömrü olsun. Köpeğim olursa Lila koymak cok istiyordum gwbbddbnfnnfmfm

Sulecrn

Bob❤

Nuronroe

yumi