Cins Kedilerin Özelliği Ne

rabisell

Tüm kedilerim sokaktan ama herkeste bir cins sevdası var arkadaşlar neden ikiside kedi lütfen sokaktan sahiplenin

5 CEVAP

betultekin02

Milaluna diye bir youtube hesabı sırf gözlerine güzel gelsin diye cins satın aldıklarını söylemişti. Aynı hesap bebek sevmek istiyoruz diyerek kediyi ciftlestirdiler. Maalesef genel olarak düşünceler bu tarz olduğu için sokakta bir sürü kedi yuva bulamadan ölüyor ama hayvan tacirleri kazanmaya devam ediyor.

Linsenpai

Çünkü insanlar evine süs eşyası alır gibi davranıyor. Onlar için önemli olan "güzel" olması. Muhtaç bi can kurtarmak değil...

Gelyahron

Vietnamlı ile İngiliz arasında ki fark ne? Bulunduğu coğrafya, kültür farkı, konuştuğu dil. Ama özünde insan olarak geçiyor. Şimdi Bunlardan hangisi cins ? Kedilerde aynı, kedi yani

iidyl

görüntüde laboratuvar ortamında oluşturulmuş farklılık, ekstra bir sürü hastalık işte ötesi değil

iran kırması bi kedim var her gün burnunu gözlerini silip daha 3 aylık olmasına rağmen her gün tarıyorum ileride de nefes almakta zorlanacak mesela

saçma sapan bi sevda kesinlikle

benim ailemde de olduğu için kedim şu an cins ve hiç istemedim cins olmasını tüm sorumlulukları bende şu an

bbeyzvv

çünkü tekirler bıçak çekiyor..