En Samimi Irk

fatmaddd

EN SAMİMİ IRK hangidir kedilerde

14 CEVAP

bbeyzvv

EN SAMİMİ IRK HAYVAN IRKIDIR İNSAN OLMASIN DA HEPSİ BİRBİRİNDEN SAMİMİ ANLAYIN ŞUNU

Linsenpai

Irkla alakası yok tamamen karakter meselesi. Agresif scottish'ler de var göbek sevdiren tekirler de var. Ama barınaktan veya sokaktan gelen hayvanlar her zaman daha bağlı oluyor sahibine.

yusufsaygin2

.d Ben arkadaşın dediğinde ters bir şey görmedim @anilm44. Sorulan soru insanı tilt etmeye yetiyor zaten .d

SlnCkn

Bana en samimi ırk sokak kedisi, sokak köpeği geliyor sizi bilmem tabi :)

yusufsaygin2

Aaa Beyza hadsiz misin (!) Nasıl bıçaklayabirim ya WJSJXJJDKCKDKC

bbeyzvv

terbiyesiz tavuğum ben sus gagalarım seni de

yusufsaygin2

Beyza aklıma şu video geldi:
https://youtu.be/yLUDGcHxGgE
SİWJSJSKSOODWJKDKWKDOSKKSKSKXKDKF

bbeyzvv

ondan dedim zaten fpwğfmwşxmwşfmwşflf

Ayselgns

Hayvanların samimiyeti , insanların tepkisi ile ilişkili
Sevgiye tepki olarak hiç bir hayvandan nefret tepkisi görmedim ben.

iidyl

ciddiye almayın belli ki troll

lwb

gün içinde onlarca aynı kişinin farklı hesaplarını görüyorum. üşenmiyor da

anilm44

Beyza niye gerildin hemen terbiyeni koru burası insanları azarlama yeri değil hadsiz

anilm44

Beyza niye gerildin hemen terbiyeni koru burası insanları azarlama yeri değil hadsiz

bbeyzvv

yok yusuf aşırı gerginim ben şu an herkesi bıçaklayabilirim