Nasıl Oyunlar Oynuyorsunuz

firuze199

Kedim çok oyuncu sürekli koşar çok sever oynamayı. Bazen bi oyun buluyoruz onu hep oynatıyorum uzun ve kalın bir ipi yavaşça çekmem ve onun bi anda yakalaması gibi. Ama bir süre sonra o oyunu oynamıyor ne yapsam da. Nasıl oynatabilirim yani çok saçma bir soru gibi olsa da :d

9 CEVAP

shrxyz

soru saçma değil aslında, kediler bir süre sonra oyuncaklarından sıkılıyorlar yeni şeyler renkli şeylerle onu tekrar oynatabilirsin bnmki öyle bebeği vardı sıkıldı top verdik ondan da sıkıldı şimdi çikolata poşetiyle oynuyor kendi kendine ????????????

QueenMete

Merhaba, kedimle oynadığım oyunlar;

  1. ip oyunu ( sizin yaptığınız gibi)

  2. peluş küçük bir oyuncak var onu atıyorum yakalayıp getiriyor

  3. içinde küçük zil olan toplarla kendi kendine oynuyor

  4. herhangi bir havlu bez parçası ya da tişört ü sallıyorum ve onu yakalamaya çalışıyor

  5. saklambaç oynuyoruz daha çok o saklanıyor

  6. ben koşuyorum evin içinde o yakalamaya çalışıyor

  7. YouTube da denk geldiğim kutu oyuncaklarından yaptım bir süre sonra kutuları dişlemeye başladı ama severek oynadı.

cicek67

Valla bizim yavruda öyle. Aynı sizin yaptığınız gibi oynuyoruz. Bi de bi ara mamayla hediye gelen bi fare vardı minik bi şey onunla oynamaya bayılıyor. Onu atıyorum bana getiriyo tekrar atıyorim vs. Bi de saklanbaç oynamayı seviyor bizimki aklımı çıkarıyor bazen ama olsun koşturup duruyoruz :D

Catfhs

Minik toplardan alın icinde zil olan onların arkasından koşturmaya bayiliyorlar. Ufak peluş oyuncaklar da olabilir olta ucuna takılan.

biz çamaşır ipini kapının en üstüne asıyoruz evde koşup koşup kapıya zıplayıp almaya calısıyor. Alıyorda...

sforselin

Aynı oyuncaklardan bi süre sonra sıkılıyorlar. Oyuncaklarının bi kısmını saklıyorum. Değiştirmeli kullanıyoruz. Sürekli gözünün önündeki şeyle oynamıyorlar.

Ayselgns

İçinde zil olan toplara deliriyor benim çocuğum :D

Ben dün yeni bi oyun buldum, çıldırdı resmen. Kedim koltukta oturuyorken koltuk kırlentlerini yatırıp aralarından bitmiş yağlı kağıt rulosunu gösterip göaterip çektim, onu yakalıycam diye çıldırdı meselâ. Zilli topunu da attım araya, o da kırlentlerin arasına kaçtıkça yakalayacağım diye ne çekti bee.

sforselin

Alüminyum folyoyu top yapınca da deliriyorlar. Şu kuleyle çok oynuyordu ilk aldığımızda. Hevesi geçti şimdi. Ben de mama atıyorum içine. Onları falan toplayıp yiyor.