İki Aylık Yavru Kedim Temiz Kum Koyduğum Zaman Kuma Girip Oynuyor Yatıyor Kumu Etrafa Dağıtıyor

ssssbb

Ne zaman kumu temizlesem, temiz kum koysam dağıtıyor kuma girip yatıyor, nasıl engel olabilirim bir fikri olan var mı, zaten aşırı hareketli ve saldırgan bir kedi kumunu temizleyince bu daha da artıyor

2 CEVAP

shrxyz

onu tuvaletini yaptıktan sonra siz kaldırıp başka bir yere koyarsanız zamanla orda yatmaması gerektiğini bilecek belki 1 ay alır belki az ama alışacak ve anlayck

KosanKelebek

Kumdan uzaklaştırmaniz sıkıntı olabilir tuvalet alışkanlığını da baltalar bence. Belki teşekkür etme seklidir o :)