Kedim Hapşuruyor Ve Burnu Akıyor

Pinarsu1

Merhaba, kedim bir hafta önce camdan düştü iç kanama ve küçük bir kırıkla kurtardık. Bir gün veterinerde kaldı. Birkaç gün sonra hapşurma ve burun akıntısı çıktı. Bunu evde nasıl tedavi edebilirim? Veterinerden çıkmaz olduk tekrar gitmek istemiyorum

6 CEVAP

Ayseenur10

O bahsettiğiniz küçük bir kırık ve iç kanamanın yaşayan cana küçük gelmediğine eminim.
Üşütmüş olabilir başka bir hastalığıda olabilir, veterinere gidin. Camlarınıza balkonlarınıza da önlem alın.

shrxyz

benimki de hapışıyordu ama burun akınıtısı yoktu . bence veterinere götürmelisiniz ve özele gitmek istemiyorsan İBB veterinerlere de götürebilirsiniz

Selinbuyukcam

Veterinerden yeni çıktık gitmek istemiyorum derken ? Kırık ve iç kanama kediler için oldukça büyük bir sorundur veterinerde kaldığı sürece başka bir kediden herhangi bir hastalık kapmış olabilir düşmenin etkisiyle solunum yollarında sorun olabilir vs size daha bir çok şey sayabilirim lütfen veterinere gidin

arest1234

gecmis olsun camlariniza balkonlariniza mukayet olun camdan disariyi izleyeceksede caminizi neden kapali tutmuyorsunuz yada takipte olmalisiniz kediler en ufak harekete atlar koşar camin onunden havada sinek bile gorse atlar..

Pinarsu1

Elbette veterinere götürdüm ama her hafta veterinerdeyim anlamında söyledim. Çünkü kayda değer bir işlem yapmıyor. Kırığını ve iç kanamasını da daha düşmesinden 10 dk sonra röntgen ve kontroller öğrendim.

poughkeepsie

başka bi veterinere götürün o zaman