Kedim İshal

shrxyz

2 temmuzda kedimize Royal canın mamasını aldık ondan önce advance kullanıyordu ve iyiydi şimdi ilk başlarda bir şeyi yoktu fakat bugün dışkısını baktığımda kan gördüm kokusu da biraz rahatsız edici ama iştihası çok şükür iyi oyununu da oynuyor her şeyi normal fakat dışkısında az bir şey kan vardı sebebini bilen varsa bana yazarsanız sevinirim.

8 CEVAP

Gelyahron

Veterinerin görmesi gerekiyor

Nurls

Ne dersek kesin olmaz. Kan pek iyi bir şey değil bence Bir an önce veterinere götürün derim.

arest1234

insanlikli bir veterinere goturun paraya hukmedene uzak durun veterinerler bizden daha cok hayvan sever olmalilar ama hic rastlamadim..gozleti para buyumuş birde biseyi yok bir igne yapayim diyene bir daha gitmeyin..

shrxyz

aynen götüreceğim de geçen götürdüğüm kan tahlili için 250₺ istediler vermedim dedim iki gün bekleyceğim iyleşmezse vercm mecbur dedi ölck falan baktım parazit düşüyordu iyileşti şimdi mamayı değiştirdiğimden beri kanlı ishal oluyor

Ozge00

Mamayi Vermeyi kesin o zman. mamadab kaynakliysa gecer.

shrxyz

öyleydi bugün bütün gün vermedim iyileşti şimdi mamayı tam olarak değiştirmeme mi lazım yoksa 1-2 gün sonra tekrar vermem mi gerekiyor

Gelyahron

Yoğurt vermeyi denediniz mi hiç?

Catfhs

Kan varsa ciddi olabilir kanlı ishal diye bir hastalık var. Dikkate alınmalı bence veterinere sormakta fayda var.