Kedim Saç Açıcısı Yedi???

Filizgeziciix

Merhabalar, kızım saçlarını boyamak için rengini açıyordu ve bekleme süresinde yanımda otururken kedimiz gelip birden kanepenin tepesine çıkıp yalamaya başladı daha sonrasında hemen alıp ağzını burnunu sildik ve veterinerimizi aradık görmem gerek dedi ama
maddi açıdan gidebilecek durumda değiliz birkaç gün. Daha önce kimsenin böyle bir şey yaşamadığına eminim ama sizce birkaç gün içinde aşırı bir zararı olur mu? hemen götürmemiz mi gerekli? Veya neler yapabiliriz?

5 CEVAP

nilayy24

Zehirlenme ihtimali çok çok yüksek ve o açıcı lar tamamen kimyasal. Götürmenizi öneririm bi yolunu bulup vakit kaybetmeden

arest1234

cok zor bir soru benim bildigim sac boyasi kokusu bile burnu gozleri acitiyor..insanin bence kediyi veterinere gostermenizi tavsiye ediyorum..

FloorGang

Saç açıcını nkokusu çok keskin oluyor kedin nasıl etkilenmemiş hayret

veganggx

Zehirlenme ihtimali gerçekten çok yüksek ve alınmaya değmeyecek bir risk. Bence hemen götürmeniz lazım. Bir şekilde veterinerinizle taksit vb. durumları konuşarak halletmeyi deneyin derim ben.

Anonymus552223

Nasil yer ki kacmasi lazim normalde