Kedim Tekir Mi

damlaray

Genelde tekirlerin tüyleri düz bir renkte olmuyor bu yüzden emin olamadım ama diğer türlere de benzemiyor sizce cins mi tekir mi cinsse hangi cins

18 CEVAP

ZehraBulutt

Kediniz cins kedi değil ama tekir de değil, tekir bir kürk desenidir ırk değildir ancak ülkemizde sokak kedilerinin hepsine tekir denmesi gibi bir yanlış kullanım söz konusu. Sizinki gri beyaz sokak kedisi.

iidyl

çok sevimli bi tekir :’)

tekir zaten başlı başına tek bi olan cins değil bir sürü cinsin karışımı olduğu için grilik uzun tüylülük vesaire olabilir.

çok güzel bi bebek tüyü kadar ömrü olsun..

iidyl

arest beyciğim çok bilginiz varsa hangi cins olduğunu da söyleyin zira bilmeden yorum yapma konusunda uzman olduğunuzu görüyorum buradan

kedisi küsünce bile neden küstü diye başlık açıp cevaplayanları tersleyip ben onun ruhunu bilirim diyen birine göre fazla bilgili geldiniz bana

tuanaerol5755

Valla bende anlamadım tekire benziyor

SlnCkn

Maşallah çok tatlı❤
Tekire pek benzetemedim, tam bir cins de değil gibi. Bence kırma gibi gözüküyor :)

arest1234

tekir degil..

arest1234

cok guzel degisik bir cins ozel gibi..

nejadekoldas

Ya kediniz çok güzelmiş allah uzun ömürler versin şuan yanında olup sevmek oyun oynatmak istedim

suleren

Cins kedi değil. Çok tatlı bir minnoş. Sizin bildiğiniz anlamıyla evet tekir ancak zehra'nın da dediği gibi tekir kürk desenidir. Benim kedim mesela:) Duyar kasmak istemiyorum ama gözünüze güzel geldi diye cins demek de ne bileyim...

servetnilay

Belki british sorthair ile ankara kedisi birleşimi olabilir :)

selinayuyan

Cins kırmasıdır yine tekir olur yani

Buseakdgnx

Veterinere gitmelisiniz :)) bende yorumları okudum herkes farklı söylemiş

damlaray

o zaman hangi cins

damlaray

herkes farklı bir şey söylemiş ben de çok arada kaldım :))

damlaray

ya hayır sadece güzel geldiği için değil yani yanlış anlamayın da bu konuyla ilgili bilgim yok ve tekirler genelde cizgili tüylere sahip oluyor o yüzden merak ettim tesekkürler herkese????????????