Kedide Kızarıklık Ve Tüy Dökme

Poncik2016

Merhaba. Fotoğraftaki kedi bizim yazlığın bahçesindeki 4 kardeşten biri. Küçüklüğünden beri bizdeydi. Ben yazlığa gelmeden önce anneannemler bana fotoğrafını atmıştı kuyruğundaki ve göbek kısmındaki tüyler dökülüyordu ama atlattı onu ,şuan tüyleri çıkmaya başladı. Ama gördüğünüz üzere göbeğinde bu tarz bı iz var yara değil kızamık gibi bişey bu galiba yeni olmuş sizce neden olabilir? Yemek yiyor gayet atlıyor zıplıyor biraz ağız çevresinde sarı pis bir sıvı var tüyleri yapışmış ve diğer kardeşlerine göre patileri falan daha pis acaba kendini temizleyemiyor mu? ve mırlarken (küçüklüğünden beri)sesi motor gibi çok gürültülü

19 CEVAP

arest1234

burda herkesin iyi yada kotu bilgili bilgisiz yorumu olabilir... benim sizin vetmis oldugunuz cevaplari takip bile etmiyorum kiskanilacak bir durum yok.. benim sadece takintim kes kelimesi daha kibar olabilirdiniz

arest1234

neyse moral bozucuydu mumkunse bir daha karsilasmayalim

QueenMete

Poncik2016 öncelikle çok geçmiş olsun. Kedinizin aşıları tam mı ben okurken kaçırmış olabilirim ama belki bir mantar türüdür, cilt hastalıkları o kadar çok ki teşhisi bir hekim tarafından konulsa ve tedavi uygulansa sanırım daha iyi olacak.

hamzabltc

mantar olabilir kaşıyıp kızartmıştır. bizimki de mantarlı yerini kaşıyıp böyle kızartmıştı