Denizlide Uygun Fiyatli Kedi Kisirlastirma Nereden Yaptirabilirim ? 500 Liradan Bahsediyorlar :/

Fergin

200 liraya yaptırdığını anlatan bir üye vardı . Nereden yaptırdığını nasıl öğrenebilirim

4 CEVAP

QueenMete

Belediyeden ya da tarım il müdürlüğünden yardım isteyebilirsiniz.

iidyl

ucuz yaptırmak iyi bi şey değil biriktirip bir iki ay sonra yaptırın 500’e yaptırın

kan tahlili olmadan ve güvence verilmeden yapılan kısırlaştırmadan sonra ölen bir sürü kedi var

imkanları zorlayıp pahalı ve güvenilir olan yerde yaptırın

Fergin

Doğru söylüyorsunuz ama Evde 6 tane kedim var bakmakta zorlanıyorum,6 sini da kisirlastirmam bu fiyatlara çok zor olacak :/ sağlık açısından haklısınız Tabii ki

iidyl

bi tanesini ucuz bi yer bulup öok büyük risk alıp kısırlaştırın sonra diğerlerini halledersiniz diyeceğim ama

her kedi ayrı alerjilere bünyelere sahip yani yok öyle bi dünya çok büyük risk

sırayla kısırlaştırmaktan başka çareniz yok