Kedim Mama Dışındaki Şeyleri Yemeye Başladı

ekin141

Merhaba kedim son birkaç gündür evde dipte köşede bulduğu şeyleri ağzına alıyor ağzından almaya çalıştığımızda ise sinirleniyor bunun için ne yapmam gerekiyor

5 CEVAP

nisanor

ağzına aldığı şeyleri ortadan kaldırabilirsiniz. küçük parçaları yutması onun için büyük tehlike yemek değilse. oyun için de yapıyor olabilir ama yine de tehlikeli

QueenMete

Benim kedim de aynı davranışları sergiliyor, 3.5 aylık kendisi. Ben etrafta küçük bir şey bırakmıyorum. Bu konuda hassas davranmamız gerekiyor. Merak ediyorlar ve ağızlarına oyun amaçlı almış olsalarda yutabilirler.

Ozge00

Vitamin eksikligi olabilir veya zevkine yapiyordur. Bizimde oyle. Bant,karton, kagit,ip falan ne bulursa atiyor. Coo tehlikeli ama dikkat edin. Yutabilecegi seyler birakmayin

Gelyahron

Kaç yaşında kediniz

ekin141

teşekkür ederimm