Reflex Mama

ihsanure78

Reflex mamalara karşı neden bi önyargı var içeriği o kadarda kötü değil gibi?

7 CEVAP

Ozge00

Icerigi o kadar da kotu. onun yerine Felicia alin mystic alin. bunlarda yerli.

kötü mama

nejadekoldas

Köpeğime Reflex veriyorum 15 kg almıştım şuanda 3 kilo kaldı ama o 3 kilo kalana kadar o kadar gıcık alarak yedi ki anlatamam (ki normalde mama ayırımı yapan biri değildir kendisi) mama biter bitmez N&D’ye geçeceğimiz para bile biriktirmeye başladım hatta

ozlemalice

Ödül maması da mı kötü acaba? Üç sefer aldım biten gittim bir de küçük stick ödül mamasından aldım. Veterinere sorduğumda kötü veya iyi demedi sıkıntı olur mu dediğimde yarım ver dedi sadece.

ozlemalice

Ve stickin paketinin sesi çıkınca bile koşarak geliyor bayılıyor tadına içeriğine de bakmıştım ama çok gözüme batmadı. Ödül stick maması bahsettiğim.

Ozge00

Stick verebilirsiniz ama cokta vermeyin.bende almistim da kabizlik yapti biraz. Icinde tek et, hayvansal yag ve mineraller yaziyor. Bilemiyorum. Ben sık sık vermiyorum. Onun yerine vitaminli odul mamalari falan var ondan da alabilirsiniz veya cigneme tabletleri. Etli oldugu icin hepsini severler

ihsanure78

Pro choice nasıl acaba?