Patideki Uzamış Tüyler

dilaraxx

Kedimin patilerindeki tüyler bayağı uzamış sanırım. Ne zaman baksam kendini yoluyor. Makasla kessem daha iyi değil mi, sürekli orayı çekiyor orayla uğraşıyor?

7 CEVAP

Linsenpai

Biz kaş makasıyla kesiyoruz ayda bir :)

Ozge00

Evet kesiyorlar ama dikkatli olun patisini yaralamayin

sekerfare21

Boyle yukari dogru egim yapan kucuk makaslar oluyor. Onlarla kesebilirsiniz ama dikkatli olun.

dilaraxx

Yok dikkat edeceğim,ufak makas var bende onunla kesecem büyükle olmaz zor olur

sekerfare21

Evet anlatmaya calistigim sey kas makasiydi :D

iidyl

benim minnakınki de uzuyor kaş makasıyla keseceğim az daha büyüyünce siz de kesebilirsiniz sabitlerseniz bence

kesebilirsiniz sorun yok